חדש בקולנוע: ג'רארד באטלר ב"הסערה"סרט האסונות ההוליוודי "הסערה", קומדיית הסטרט-אפ הצרפתית "אליבי.קום", הדרמה הישראלית "אמור" ועוד סרטים חדשים מגיעים אלינו בסופ"ש הקרוב

הסערה (ארה"ב, 2017)

לאחר סדרה חסרת תקדים של אסונות טבע שמאיימים על קיומו של כדור הארץ, מדינות העולם מתאחדות כנגד האיום וקבוצת מדענים בינלאומית מפתחת רשת מורכבת של לוויינים שתאפשר שליטה על האקלים הגלובלי, תמנע אסונות טבע שונים ותגן על ביטחון האוכלוסייה העולמית. אבל משהו השתבש - המערכת שנבנתה כדי להגן על כדור הארץ מתחילה לתקוף אותו, ומתחיל מרוץ נגד הזמן כדי למנוע את הסערה שתשמיד את כל היצורים החיים על פני כדור הארץ. ג'ייק לאוסון, אבי פרויקט האקלים, ממריא אל תחנת השליטה הבינלאומית בחלל ושם יחד עם אחיו הם מגלים כי זו אינה בעיה מקרית בלוויינים אלא תקלה מכוונת על ידי גורם מתוך המערכת.

בימוי: דין דוולין ודני קנון. שחקנים: ג'רארד באטלר, אבי קורניש, אד האריס.

 

אמא (ארה"ב, 2017)

האם יכול להיות צליל מבשר רעות הגרוע יותר מאשר דפיקה לא צפויה בדלת?
אמא והוא מתגוררים במה שנראה כמקום אידיאלי, לכאורה, גן עדן מרוחק. אולם מערכת היחסים של השניים נבחנת כשאיש ואישה מגיעים באופן לא קרוא לביתם. המענה לדפיקה זו בדלת משבשת את הקיום שלהם, וככל שיותר ויותר אורחים מגיעים, אמא נאלצת לבדוק מחדש את כל מה שהיא יודעת על אהבה, מסירות והקרבה.

בימוי: דארן ארונופסקי. שחקנים: ג'ניפר לורנס, חוויאר ברדאם, אד האריס, מישל פייפר, דומינל גליסן, קריסטן ויג.

 

אליבי.קום (צרפת, 2017)

רעיון המבריק של גרג לסטרט-אפ Alibi.com הופך להצלחה ענקית. רבים משלמים במיטב כספם כדי שימציאו אליבי לחיים הסודיים שהם מנהלים במקביל. בדרכו להצלחה הגדולה, גרג פוגש את פלו, נערת חלומותיו. כדי לייצר אליבי להיעדרויותיו התכופות הוא מציג עצמו בפניה כאיש צוות אויר. על אף שפלו שונאת שקרנים, גרג בוחר להמשיך במשחק אך העניינים מסתבכים כשמסתבר לו שהחותן המיועד שלו הוא מהלקוחות הקבועים של Alibi.com. גרג מוסיף שקר על שקר עד שהכל מתפוצץ וכולם מוצאים עצמם באותו מלון בריביירה הצרפתית.

בימוי: פיליפ לאשו. שחקנים: פיליפ לאשו, אלודי פונטן, ז'וליאן ארוטי, נטלי ביי.

אמור (ישראל, 2016)

לאחר שלוש שנים של שוטטות באירופה, חוזר במפתיע הצייר דניאל, אל בית ילדותו במושב חקלאי במרכז בארץ ואל אהבת נעוריו - לילה. לילה, בעברה מורה לבלט מרותקת למיטתה כבר יותר משלוש שנים. דניאל חוזר בכדי לעשות דבר בלתי נתפס על הדעת, מתוך אהבה. 

בימוי: רפאל רביבו. שחקנים: לירון לבו, דן תורג'מן, אור אלון, גיל אלון, ענת עצמון, נטליה עטייה, משה איבגי.

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה