ביקור השר לשירותי דת במועצה האיזורית חוף אשקלון

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

השר לשירותי דת חה"כ יצחק וקנין, סייר אתמול בישובי המועצה האזורית חוף אשקלון ביחד עם ראש המועצה מר איתמר רביבו , עם מר מאיר ירימי מנהל מחלקת דת במועצה ועם הרב יעקב אביטן סגן ראש עיריית אשקלון. במהלך הסיור עמד השר מקרוב על הבעיות, הצרכים והאתגרים, איתם המועצה מתמודדת. הביקור החל במרכז מורשת גוש קטיף בישוב ניצן, במסגרתו הוצג סיפורם של מגורשי גוש קטיף, שלמעלה מ- 40% מהם עברו להתגורר במועצה האיזורית חוף אשקלון.

הסיור המשיך במתחם בתי הכנסת ובמקווה הטהרה ביישוב, כאשר השר בחן מקרוב את מצבם הפיזי של בתי הכנסת ומקווה הטהרה.

במסגרת הסיור ביקר השר גם במושב נתיב העשרה, מושב הצמוד לגדר בעוטף עזה  וכן בחומת ההפרדה בעמדת "נתיב לשלום" הביקור נחתם בביקור בבית הכנסת בקיבוץ גברעם.

 צילום יאיר הרוש

השר לשירותי דת יצחק וקנין : "אני שמח לבוא לכאן לחזק אתכם יישובי קו העימות, ראיתי גם מקרוב את צורכי הדת בישובים שביקרתי, אעשה ככל יכולתי לעזור ולטפל בבעיות שהוצגו בפני, בצרכי הדת במועצה האזורית חוף אשקלון, בשיתוף עם המועצה וראש המועצה".

 צילום יאיר הרוש

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו: "היום אירחנו לסיור את השר לשירותי דת יצחק וקנין. במסגרת הסיור ביקר השר במרכז קטיף באתר הקרווילות, שם קיבל סקירה ממנהל מרכז קטיף מר מוכי בטר,  המשיך לסיור בבית הכנסת בנתיב  העשרה, ובנקודות תצפית על עזה, ובבית הכנסת בגברעם. הצגנו בפני השר את הצרכים בתחום משרדו והשר הבטיח להיענות בחיוב לחלק גדול מהבקשות, אני מודה לשר על ההגעה למועצה ועל הרצון לסייע לנו".

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה