הוועדים החדשים ביישובי המועצה האזורית חוף אשקלון.

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

ביום ראשון השבוע התקיים טקס העברת המקל החגיגי, בו הוסמכו רשמית הוועדים החדשים ביישובי המועצה האזורית חוף אשקלון. מדובר במפגש היכרות ולמידה על התפקיד החדש.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, פתח את הערב ואמר כי המפגש נועד להקנות לוועדים החדשים כלים לניהול ענייני היישוב. "תפקידם של הוועדים, שמייצגים את קהילות חוף אשקלון, הוא חיוני מאוד בתפקוד המועצה למתן שירות מיטבי לתושב. אני מאחל לכם עשיה ברוכה, שיתוף פעולה פורה והצלחה", אמר ראש המועצה.

צילום: ציבלה סילברמן ואורי דרורי

סמנכ"ל המועצה מעוזיה סגל, אמר כי תפקיד ראש הוועד הוא חשוב ומהווה גשר בין התושבים והמועצה. ניתאי קרן מחברת "טנא" יועץ ומלווה קהילות, סיפר בהרצאה על חשיבות תפקידם כמנהיגים בישובים ועל האתגרים הקהילתיים העומדים בפניהם. היועצת המשפטית במועצה, השופטת בדימוס נחמה נצר, דיברה על הצדדים והאתגרים המשפטיים בהתנהלות הוועד והשיבה על שאלות. גזבר המועצה אלעד פרץ הסביר על מבנה התקציב.

גזבר המועצה אלעד פרץ

ערב זה הוא תוצר של שיתוף פעולה בין המחלקה הקהילתית באגף רחו"ק לבין המחלקה המוניציפלית במועצה. מארגני הערב ציינו: "היה מרגש לראות את הנוכחות המרשימה של חברי הוועדים והצימאון של המשתתפים ללמוד ולהעמיק לקראת מילוי תפקידם החשוב. מלאכת הניהול של הוועד המקומי הופכת עם השנים למורכבת יותר ולכן מתוכננים עוד מפגשי העשרה, לימוד וגיבוש במהלך השנה. כל וועד שיהיה מעוניין, יוכל לקבל ליווי מקצועי בתחילת דרכו".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה