וילות להשכרה בצפון

רבים היו רוצים לנסוע לחופשה מפנקת ואיכותית, אבל לא כל כך יודעים איך למצוא את הפתרון המושלם. מצד אחד רוצים יוקרה, מצד שני הכיס לא עמוק דיו כדי לנסוע לחופשה בסגנון דובאי. מה עושים? הפתרון המושלם הוא וילות להשכרה בצפון.

תמונה באדיבות: וילה עטרת החלומות, מושבה מגדל

לחצו כאן אם אתם מחפשים וילות להשכרה בצפון

מה זה וילות להשכרה?

מי שמחפש חופשה איכותית יודע כי פעמים רבות מדובר במשימה מסובכת, קשה, מורכבת – שגורמת להרבה שיקולים, לבטים וגם לפעמים בזבוז של זמן. אתם רוצים חופשה איכותית, רוצים ספונטנית, רוצים אינטימית, רוצים אווירה טובה, ניקיון, נוף יפה. דרישות די הגיוניות סך הכול. אבל, לא תמיד קל להפוך את כולם למשהו שנמצא בה בעת באותה החופשה. מלונות או צימרים וגם נסיעה לחו"ל דורשות הרבה לוגיסטיקה. אז אם כבר משקיעים את הזמן, למה לא לעשות זאת באמצעות וילות להשכרה?

זו הדרך הטובה ביותר לקבל מצד אחד איכות, ניקיון, מצד שני אינטימיות ואווירה שקטה, מצד שלישי נוף, ומצד רביעי לא לקרוע את הכיס. פשוט משכירים וילות, במקרה הזה וילות להשכרה בצפון, שמיועדות לחופשה וקיט, במחיר שהוא הרבה פחות מבית מלון.

מה ההבדל בין וילות לבתי מלון וצימרים?

צימרים הם דבר מופלא למי שמחפש מיקום קטן, נעים ולא יקר לבילוי עם המשפחה, חברים או בני זוג. הם לא עולים הרבה, זמינים רוב השנה ומציעים סוגים שונים של אירוח. בתי מלון מציעים בדרך כלל רמה סטנדרטית ומעלה של אירוח, ועולים הרבה יותר בשל כך, בשל השירות ועוד. לכן, הם יקרים והרבה פעמים לא גמישים בתאריכים שאתם דווקא מחפשים. לכן, וילות להשכרה בצפון – הן הדבר הטוב ביותר שתוכלו למצוא, כי הן משלבות מצד אחד איכות של בית מלון ברמה גבוהה, מצד שני אווירה בלתי מעונבת, ובעיקר מאד אינטימית בה לא רואים אנשים לא מוכרים בבריכה.

מה יש בוילות להשכרה בצפון?

וילות להשכרה בצפון מביאות איתן את כל השירותים האיכותיים שיכולתם לדמיין על דעתכם. מיטה מדהימה, נוף נהדר, ציוד מטבח ברמה הגבוהה ביותר, ציוד בידור, ג'קוזי, בריכה, ועוד. כמובן מקבלים אווירה יוקרתית, נוף מדהים כאמור, ושקט כמו שיש רק בצפון הארץ.

כמה עולות וילות להשכרה בצפון?

תלוי כמובן, אבל בגדול אפשר לומר כי המחיר זול יותר מאשר במרכז הארץ. אפשר לומר כי וילות להשכרה בצפון עולות פחות ממלון ויותר מצימר, כך שסביר להניח שלילה באמצע השבוע יעלה בערך 1500 שקל בממוצע, אולי פחות אולי יותר. יש לציין כי וילות להשכרה בצפון יכולות להכיל מסיבות של עד 20 איש, כך שיחסית למחיר, שלושה ימים לא עולים כל כך הרבה לכל משתתף.

למה דווקא הצפון?

כי הנוף בצפון הארץ הוא מדהים, קסום והאוויר קריר, יש בעלי חיים, הרבה ירוק, שמיים פתוחים והרבה בידוד, אינטימיות ושקט. מושלם!

השתכנעתם? הנה איך נוכל לסייע לכם

האתר שלנו מרכז את כל וילות להשכרה בצפון שאפשריות בשבילכם. במקום להתרוצץ ממקום למקום, תוכלו לחפש הכול במקום אחד. האתר שלנו מרכז את כל המידע על בסיס תמונות, אטרקציות, מרחק, מחירים והרבה מאד פרמטרים שקל לסנן באמצעותם. אנחנו גם מרכזים לכם מבצעים.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו